Sport

Kundërsulmi më i shpejtë në Europa League, 5 prekje dhe gol (VIDEO)

Sevilla e ka shokuar Lazion midis Olimpicos. Sevilla është duke e mundur 0-1 Lazion në Olimpico. Golin e ka shënuar wissam Ben Yedder në minutën e 22, pas një kundërsulmi shume te shpejte.

Në këtë ndeshje nuk janë duke luajtur dy shqiptarë, Valon Berisha e Riza Durmishi.