Sport

Krzysztof Piatek dyfishon epërsinë e Milanit me një supergol (VIDEO)

Është shënuar goli i dyte në ndeshjen Milan-Napoli.

Sulmuesi i porsaardhur në Milan nga Genoa, Piatek ka shënuar golin e dyte për vendasit dhe atë një gol të bukur në minutën e 27-të.