Sport

Kayserispori dhe Fenerbahce – Drejtpërdrejt (LIVE)

Fenerbahce është mysafir i Kayserispor në ndeshjen e xhiros së 10-të të Superligës turke.

Nga minuta e parë për Fenerin do të luaj sulmuesi Vedat Muriqi.

Ylli nga Prizreni është i padiskutueshëm në formacionin e skuadrës turke.

Me fitore, Fenerbahce do të marr vendin e parë në renditjen e ligës turke.

Linku 1 – Shiko ketu ndeshjen

Linku 2 – Shiko ketu ndeshjen