Sport

Juventusi dhe Udinese – Drejtpërdrejt (LIVE)

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen që Juventusi e zhvillon ndaj Udineses. Juventusi në këtë ndeshje do të futet me shumë ndryshime, pasi i ka ruajtur lojtarët për përballen vendimtar me Atletico Madridin në mesjavë.

Zonja e Vjetër ka shumë statistika të mira me Udinesen. Me formacionin e sotëm ku Allegri ka pushuar shumë lojtarë, gjasat janë më se reale për Udinesen që të marr një rezultat pozitiv.

Sulmi i Juves lujnë në sulm Kean, Bernardeschi e Sandro. Ndeshja mes skuadrave fillon në ora 20:30.

Shiko ketu ndeshjen FULLSCREEN