Sport

Juventusi dhe Tottenhami 2-3 (Golat dhe rastet) VIDEO

Juventusi ka humbur me rezultat 3-2 nga Tottenhami në ndeshjen e zhvilluar në kuadër të International Champions Cup në National Stadium të Singaporit.

Zonja e Vjetër ka zhvilluar ndeshjen e tyre të parë këtë sezon dhe ky ishte një debutim me humbje për trajnerin e ri Maurizio Sarri dhe për transferimet e reja si Adrien Rabiot, Matthijs de Ligt dhe Merih Demiral që luajtën në pjesën e dytë.