Sport

Juventusi dhe Spal – Drejtpërdrejt (LIVE)

Juventusi do të jetë nikoqir i Spalit në kuadër të javës së gjashtë në Serie A.

Kampioni në fuqi i Italisë synon ta marrë fitoren e pestë këtë edicion, teksa ka edhe një barazim.

Dy trajnerët tanimë kanë publikuar edhe formacionet zyrtare për këtë sfidë të vlefshme.

Në anën tjetër skuadra e Etrit Berishës, Spal, nuk e ka nisur mirë këtë edicion pasi në pesë takimet e para ka pësuar katër disfata dhe ka vetëm një fitore.

Linku 1 – Shiko ketu ndeshjen

Linku 2 – Shiko ketu ndeshjen

Linku 3 – Shiko ketu ndeshjen HD

Linku 4 – Shiko ketu ndeshjen