Sport

Juventusi dhe Milani – Drejtpërdrejt (LIVE)

Juventusi dhe Milani kanë publikuar tashmë formacionet zyrtare për ndeshjen e radhës në Serie A.

Zonja e Vjetër është nikoqire e Rossonerëve në takimin e vlefshëm për javën e 12-të në Serie A, takim që luhet në Allianz Stadium nga ora 20:45.

Ekipi i Maurizio Sarrit vjen në këtë ndeshje pa asnjë humbje dhe synon fitoren e radhës për të marr përsëri pozitën e parë që e mban Interin.

Në anën tjetër, ekipi i Stefano Piolit vjen në këtë takim nga një formë e luhatshme dhe do të ishin të kënaqur edhe me një pikë.

Trajnerët e të dyja skuadrave kanë vendosur të startojnë me formacionet më të mira të mundshme.

Linku 1 – Shiko ketu ndeshjen

Linku 2 – Shiko ketu ndeshjen

Linku 3 – Shiko ketu ndeshjen

Linku 4 – Shiko ketu ndeshjen

Linku 5 – Shiko ketu ndeshjen