Sport

Juventusi dhe Lokomotiv Moscow – Drejtpërdrejt (LIVE)

Juventusi është nikoqir i Lokomotiv Moskës në ndeshjen e tretë të fazës grupore të Ligës së Kampionëve.

Në dy xhirot e para, Zonja e Vjetër ka regjistruar një barazim dhe një fitore dhe numëron katër pikë, derisa skuadra ruse ka arritur një fitore dhe një humbje.

Trajnerët Maurizio Sarri dhe Yuri Semin i kanë gati njëmbëdhjetëshat bazë për këtë ndeshje.

Formacioni startues i Juventusit: Szczesny, Cuadrado, Bonucci, De Ligt, Alex Sandro, Khedira, Pjanic, Matuidi, Bentancur, Dybala, Cristiano Ronaldo.

Linku 1 – Shiko ketu ndeshjen

Linku 2 – Shiko ketu ndeshjen

Linku 3 – Shiko ketu ndeshjen

Linku 4 – Shiko ketu ndeshjen