Sport

Juventusi dhe Interi – Drejtpërdrejt (LIVE)

Juventusi dhe Inter do ta zhvillojnë një miqësore luksi në Kinë, në kuadër të International Champions Cup.

Të dy skuadrat kanë dhënë deklarata të nxehta përpara ndeshjes, duke thënë se kjo nuk do të jetë vetëm një miqësore.

Të dy trajnerët kanë vendosur 11-shen me të cilën do ta startojnë këtë takim. Ndeshja starton nga ora 13:30.