Sport

Juventusi dhe Genoa – Drejtpërdrejt (LIVE)

Juventusi do të kërkojë të kthehet në vendin e parë në duel me Genoan, ku fitorja e kthen lider.

Zonja e Vjetër ka arritur deri tani 23 pikë, dy më pak se Interi që e ka rrëmbyer pozitën e parë.

Trajneri Maurizio Sarri ka zgjedhur nga minuta e parë Dybalan e Ronaldon për sulmin.

Sot do të luajë edhe Daniele Rugani. Në anën tjetër Tiago Matto ka vendosur të luajë me Kouame e Pinamonti/

Ndeshja fillon në ora 21:00 dhe zhvillohet në Allianz Stadium.

Linku 1 – Shiko ketu ndeshjen

Linku 2 – Shiko ketu ndeshjen

Linku 3 – Shiko ketu ndeshjen

Linku 4 – Shiko ketu ndeshjen