Sport

Juventusi dhe Chievo – Drejtpërdrejt (LIVE)

Juventusi dhe Chievo kanë publikuar tashmë formacionet zyrtare për ndeshjen e radhës në Serie A.

Zonja e Vjetër është nikoqire e Chievos në ndeshjen e fundit të vlefshme për javën e 20-të të Serie A, e cila zhvillohet në Allianz Stadium nga ora 20:30.

Skuadra e Massimiliano Allegrit nuk di për humbje deri më tani këtë sezon dhe synon të vazhdojë serinë pozitive me një fitore ndaj Chievos në shtëpi.

Në anën tjetër, Chievo është në vendin e fundit në tabelë dhe larg formës së sezoneve të fundit, kështu që do të ishin të kënaqur me një pikë.

Shiko ketu ndeshjen FULLSCREEN