Sport

Juventusi dhe Atletico Madridi – Drejtpërdrejt (LIVE)

Juventusi është nikoqir i Atletico Madridit në ndeshjen kthyese të 1/8 së finales në Ligën e Kampionëve.

Zonja e Vjetër pësoi me rezultat 2-0 në Wanda Metropolitano, ashtu që ka një detyrë shumë të vështirë për ta përmbysur këtë epërsi në Allianz Stadium.

Trajnerët Massimiliano Allegri dhe Diego Simeone i kanë gati formacionet dhe taktikat e tyre për këtë takim.

Formacioni i Juventusit: Szczesny, Cancelo, Bonucci, Chiellini, Spinazzola, Can, Pjanic, Matuidi, Bernardeschi, Mandzukic, Ronaldo.

Shiko ketu ndeshjen FULLSCREEN

Linku 2 – Shiko ketu ndeshjen FULLSCREEN

Nese nderprehet video, kliko linket per te shikuar ndeshjen