Sport

Juventusi dhe Atletico Madridi – Drejtpërdrejt (LIVE)

Juventusi dhe Atletico Madridi e zhvillojnë ndeshjen kryesore të xhiros së pestë në Grupin D.

Zonja e Vjetër e ka siguruar kualifikimin në fazën e eliminimit direkt dhe tash e do edhe vendin e parë në grup.

Nga ana tjetër, Los Rojiblancos akoma nuk e kanë siguruar matematikisht pjesëmarrjen në fazën tjetër.

Trajnerët Maurizio Sarri dhe Diego Simeone i kanë gati taktikat e tyre për këtë takim.

Lokomotiv Moska dhe Bayer Leverkuseni e kanë zhvilluar ndeshjen tjetër të Grupit D.

Linku 1 – Shiko ketu ndeshjen HD

Linku 2 – Shiko ketu ndeshjen

Linku 3 – Shiko ketu ndeshjen HD

Linku 4 – Shiko ketu ndeshjen

Linku 5 – Shiko ketu me komentim Arab