Sport

Juventusi dhe Atletico Madridi – Drejtpërdrejt (LIVE)

Juventus dhe Atletico do të përballen me njëra tjetrën në kuadër të International Champions Cup.

Takimi i fundit mes dy skuadrave ishte luajtur në Ligën e Kampionëve, ku Juve fitonte me rezultatin 3:0, falë ‘magjisë’ së Ronaldo, i cili sot luan nga minuta e parë.

Surpriza e formacioneve është Sami Khedira, i cili luan nga fillimi në mesfushën e ‘Zonjës së vjetër’.

Shiko ketu ndeshjen Fullscreeen