Lajme

Ja kush eshte personi qe ja dhuroi Halil Kastratit 4 banesa per familjet ne nevoje! (Foto)

Pasi dhuroi 28 çelësa të shtëpive familjeve në nevoj pëer 28 nëntor, Halil Kastrati ka vazhduar me aktivite tjera bamirësie.

Ai menjëherë ka dhuruar katër çelësa të banesave, katër familjeve në nevojë.

Në facebook ka shkruar Kastrati se këto banesa janë dhuruar nga Jeton Krivanjeva nga Shkupi, ka thënë se banesat janë në Shkup

Postimi i plotë i Hoxhë Halil Kastratit: Lajm shume i madh 😊.

Perveç mua dhe Jetonit, ne foto i shihni edhe 4 pale çelesa.

U dhuruan 4 banesa pernjeher vetem nga ky person.

Dy banesa jane nga 72 m2 dhe dy tjera nga 42 m2.

Vlera e tyre eshte mbi 140 mije euro.

Donator eshte Jeton Krivanjeva nga Shkupi dhe banesat jane ne Shkup.

O Zot, shperbleje Jetonin dhe te gjithe bamiresit, u shpreh Halil Kastrati ne faqen e tij zyrtare te Facebook-it.

Leave a Reply