Sport

Irlanda veriore dhe Holanda – Drejtpërdrejt (LIVE)

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Irlanda Veriore – Holanda.

Irlanda Veriore luan para tifozëve të saj, kundër Holandes, në kuadër të kualifikueseve për Euro 2020.

Irlanda Veriore kanë nevojë për tri pikët, për të siguruar matematikisht kualifikimin tutje. Ndeshja fillon në ora 20:45.

Linku 1 – Shiko ketu ndeshjen

Linku 2 – Shiko ketu ndeshjen

Linku 3 – Shiko ketu ndeshjen

Linku 4 – Shiko ketu ndeshjen