Sport

Interi dhe Spal – Drejtpërdrejt (LIVE)

Interi nuk ka kaluar mirë në dy javët e fundit në Serie A. Neroazzurrët kanë barazuar me Fiorentinën dhe kanë pësuar humbje në udhëtim te Cagliari duke humbur pozitën e tretë në tabelë.

E në javën e 27-të në Serie A, Inter do të jetë nikoqir i skuadrës nga pjesa e poshtme e tabelës, Spal.

Ekipi i udhëhequr nga Luciano Spalletti kërkon të rikthehet te fitoret për të vazhduar luftën për një pozitë që i dërgon në Ligën e Kampionëve.

Ndërkohë Spal që janë në kërkim të pikëve për t’i ikur rënies nga elita, synon t’i befasoj vendasit.

Shiko ketu ndeshjen FULLSCREEN