Sport

Interi dhe Spal – Drejtpërdrejt (LIVE)

Interi dhe Spali kanë publikuar tashëm formacionet zyrtare për ndeshjen e radhës në Serie A.

Nerazzurrët janë nikoqir të Spalit në ndeshjen e javës së 14-të në Serie A, e cila zhvillohet në Giuseppe Meazza nga ora 15:00.

Ekipi i Antonio Contes është në formë të mirë me katër fitore radhazi dhe synon fitoren e radhës shkaku edhe disa rekordeve që është duke i kërkuar.

Në anën tjetër, mysafirët janë në një formë të tmerrshme dhe do të ishin të kënaqur edhe me një pikë.

Trajnerët e dy skuadrave kanë vendosur të luajnë me formacionet më të mira të mundshme.

Linku 1 – Shiko ketu ndeshjen

Linku 2 – Shiko ketu ndeshjen

Linku 3 – Shiko ketu ndeshjen

Linku 4 – Shiko ketu ndeshjen