Sport

Interi dhe Lecce – Drejtpërdrejt (LIVE)

Interi dhe Lecce i kanë publikuar formacionet zyrtare për përballjen në kuadër të xhiros së parë në Serie A.

Ndeshja që fillon në ora 20:45, do të zhvillohet në stadiumin ‘Giuseppe Meazza’, derisa Nerazzurët shihen si favorit në letër.

Në këtë përballje, Interi do të jetë pa Diego Godinin që është i lënduar, derisa do të debutojë Romelu Lukaku.

Nga ana tjetër, Lecces nuk do të mund të llogarisë në shërbimet e lojtarëve si, Riccardo Fiamozzi dhe Biagio Meccariello, që janë të lënduar.

Linku rezerve – Shiko ketu ndeshjen Fullscreen