Sport

Interi dhe Lazio – Drejtpërdrejt (LIVE)

Interi dhe Lazio kanë publikuar tashmë formacionet zyrtare për ndeshjen e radhës në Serie A. Nerazzurrët janë nikoqir të Lazios në ndeshjen shumë të vlefshme për javën e 29-të të Serie A, e cila zhvillohet në Giuseppe Meazza nga ora 20:30.

Skuadra e Luciano Spallettit ka dy fitore radhazi në kampionat dhe synon të tretën për të rritur diferencën me ndjekësit.

Në anën tjetër, edhe mysafirët e Lazios janë në formë të mirë në ndeshjet e fundit dhe synojnë rezultat pozitiv nga ky udhëtim. Trajnerët e të dyja skuadrave kanë vendosur të startojnë me formacionet më të mira të mundshme.

Shiko ketu ndeshjen me komentim SHQIP