Sport

Interi dhe Empoli – Drejtpërdrejt (LIVE)

Interi dhe Empoli kanë publikuar tashmë formacionet zyrtare për ndeshjen e fundit të sezonit 2018/19 në Serie A.

Nerazzurrët janë nikoqir të Empolit në ndeshjen e vlefshme për javën e 38-të e cila zhvillohet në Giuseppe Meazza nga ora 20:30

Ekipi i Luciano Spallettit vjen nga një formë jo e mirë me vetëm një fitore në pesë ndeshjet e fundit, por synon tri pikët pasi çdo rezultat tjetër mund t’i lë jashtë Ligës së Kampionëve për sezonin e ri.

Në anën tjetër, mysafirët e Empolit janë në formë të lartë me tri fitore radhazi dhe do të synojnë befasinë te Interi, pasi një humbje do t’i dërgonte në Serie B.

Linku 1 – Shiko ketu ndeshjen Fullscreen

Linku 2 – Shiko ketu ndeshjen Fullscreen

Linku 3 – Shiko ketu ndeshjen Fullscreen

Linku 4 – Shiko ketu ndeshjen Fullscreen