Sport

Interi dhe Atalanta – Drejtpërdrejt (LIVE)

Interi dhe Atalanta kanë publikuar tashmë formacionet zyrtare për ndeshjen e radhës në Serie A. Nerazzurrët janë nikoqir të Atalantas në ndeshjen e vlefshme për javën e 31-të në Serie A, ndeshje e cila zhvillohet në Giuseppe Meazza nga ora 18:00.

Skuadra e drejtuar nga Luciano Spalletti vjen nga një formë e mirë në kampionat dhe synon fitoren e radhës për të ngritur epërsinë me ndjekësit.

Në anën tjetër, ekipi i Gian Piero Gasperinit gjithashtu synon rezultat pozitiv për tu ngjitur në pozitën e katërt, e cila i dërgon në Ligën e Kampionëve.

Trajnerët e të dyja skuadrave kanë vendosur të startojnë me formacionet më të mira të mundshme.

Linku 1 – Shiko ketu ndeshjen FULLSCREEN

Linku 2 – Shiko ketu ndeshjen FULLSCREEN

Linku 3 – Shiko ketu ndeshjen FULLSCREEN