Sport

Huesca dhe Real Madridi – Drejtpërdrejt (LIVE)

Huesca dhe Real Madridi kanë publikuar tashmë formacionet zyrtare për ndeshjen e radhës në La Liga. Mbretërit janë mysafirë të Huescas në ndeshjen e vlefshme për javën e 15-të në kampionatin spanjoll.

Skuadra e Santiago Solarit vjen në këtë ndeshje pas një fitore të madhe ndaj Valencias dhe pret ta vazhdojë serinë e fitoreve.

Në anën tjetër, vendasit janë në vendin e fundit dhe nuk dinë për fitore për më shumë se dhjetë ndeshje, kështu që do të ishin të kënaqur me një pikë.

Real Madrid: Courtois, Odriozola, Ramos, Varane, Carvajal, Llorente, Ceballos, Modric, Lucas, Benzema, Bale.

Shiko ketu ndeshjen FULLSCREEN

Leave a Reply