Sport

Goli i shënuar mbremë shihet rrallëherë në fushat e futbollit (VIDEO)

Alex Oxlade-Chamberlain shënoi një gol shumë të veçantë në ndeshjen e tij të parë si titullar pas 18 muajve, në Ligën e Kampionëve kundër Genkut.

Chamberlain shënoi gol të bukur në minutën e 57-të duke përdorur pjesën e jashtme të këmbës së djathtë për ta përfunduar topin në rrjetë.

Ky gol i anglezit shihet rrallëherë në fushat e futbollit dhe për këtë po vlerësohet lartë.