Sport

Goli i ‘Kadri Veselit’ kundër Manchester City (VIDEO)

Skuadra e Arsenalit ka shënuar ndaj Manchester Cityt.Arsenal ka gjetur golin e parë në ndeshjen ndaj Manchester Cityt, për të barazuar rezultatin ndaj ‘Citizens’.

Golin e parë dhe të barazimit për Arsenalin e ka shënuar, Laurent Koscielny. Koscielny ka shënuar gol në minutën e 11’të të sfidës.