Sport

Goli i Admir Mehmedit në Bundesligë (VIDEO)

Admir Mehmedi e ka shënuar një gol të bukur në ndeshjen e skuadrës së tij, Wolfsburgut, kundër Dusseldorfit, në ndeshjen e vlefshme për xhiron e 26-të të Bundesligës.

Sot Mehmedi po e feston ditëlindjen e tij të 28-të dhe pikërisht në këtë ditë ka arritur edhe ta shënojë një gol shumë të bukur në ndeshjen e cila po zhvillohet për momentin.