Muzik

Gold AG – Suhareka (VIDEO)

Gold AG ka lansuar sot projektin më të ri muzikor. Kënga mban titullin ‘Suhareka’ dhe vjen edhe me videoklipin në kanalin ‘Youtube’.

Gold AG njihet për këngët e tij patriotike për atdhe e për fe, duke mos harruar se ai është tejet i angazhuar me muzikë, duke sjell shumë projekte që u pëlqyen nga publiku.