Sport

Gjermania dhe Holanda – Drejtpërdrejt (LIVE)

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Gjermanisë dhe Holandës.

Pas katër ndeshjeve në Grupin C të vlefshme për kualifikime për Euro 2020, prin Irlanda e Veriut me 12 pikë, Gjermania e dyta me 9 pikë pas tri xhirove, kurse Holanda e treta me tri pikë, pas 2 ndeshjeve, raporton Gazeta Express.

Kjo ndeshje do të jetë shumë e rëndësishme për dyja skuadrat në luftën për t’u kualifikuar në Kampionatin Evropian.

Linku rezerve – Shiko ketu ndeshjen Fullscreen

Linku rezerve 2 – Shiko ketu ndeshjen Fullscreen