Sport

Getafe dhe Barcelona – Drejtpërdrejt (LIVE)

Barcelona nuk e ka nisur mirë këtë edicion në La Liga. Kampionët e Spanjës në xhiron e shtatë në La Liga do të përballen në udhëtim te Getafe.

Skuadra e Ernesto Valverdes kërkon fitoren e parë këtë edicion në La Liga jashtë shtëpisë së saj.

Ndërkohë Getafe në gjashtë takimet e para ka grumbulluar vetëm shtatë pikë dhe synon ta befasoj Barcelonën.

Linku 1 – Shiko ketu ndeshjen

Linku 2 – Shiko ketu ndeshjen HD

Linku 3 – Shiko ketu ndeshjen HD

Linku 4 – Shiko ketu ndeshjen