Sport

Genk dhe Liverpool – Drejtpërdrejt (LIVE)

Genk dhe Liverpooli i kanë publikuar formacionet zyrtare në kuadër të përballjes së tyre në Ligën e Kampionëve.

Ndeshja që fillon në ora 21:00, do të zhvillohet në stadiumin ‘Luminus Arena’, ndërsa The Reds janë favorit absolut për ta fituar takimin.

Në këtë ndeshje, Genk do të jetë pa lojtarët si, Neto Borges, Joseph Paintsil dhe Danny Vukovic, që janë të lënduar.

Në anën tjetër, Nathaniel Clyne dhe Xherdan Shaqiri do të mungojnë për The Reds shkaku i lëndimeve.

Linku 1 – Shiko ketu ndeshjen

Linku 2 – Shiko ketu ndeshjen

Linku 3 – Shiko ketu ndeshjen