Sport

Galatasaray dhe Fenerbahce – Drejtpërdrejt (LIVE)

Në kuadër të Superligës së Turqisëm në xhiron e gjashtë, do të luhet një nga derbit më të mëdhenj në botën e futbollit.

Galatasaray do të jetë nikoqire e Fenerbahce, në një ndeshje ku do të paraqitet edhe ylli i Kosovës, Vedat Muriqi.

Muriqi do të jetë titullar në formacionin e Fenerit, për ndeshjen që luhet me fillim nga ora 19:00.

Linku 1 – Shiko ketu ndeshjen