Sport

Futet në lojë në minutën e 83, shënon gol dhe asiston për Icardin (VIDEO)

PSG e ka mposhtur 1-4 Nicen. I radhës që ka shënuar është sulmuesi, Kylian Mbappe.

Ai shënoi në minutën e 88-të, gjashtë minuta pasi u inkuadrua në fushë, për të lënë anash problemet e shumta me lëndime.

Gjithashtu Mbappe asistoi ne golin e 4 qe e shenoi Icardi.