Sport

Fulhami dhe Liverpooli – Drejtpërdrejt (LIVE)

Liverpool ka udhëtuaqr drejt Londrës për tu përballur me Fulhamin në javën e 31-të në Ligën Premier.

Skuadra e udhëhequr nga Jurgen Klopp synon që të vazhdojë me fitore në Ligën Premier për tu rikthyer në pozitën e parë.

Një fitore eventuale e The Reds, do të bënte që ata të ngriteshin në pozitën e parë në tabelë me 76 pikë dy më shumë se City që ka një ndeshje më pak.

Në anën tjetër Fulha është në pozitën e parafundit në tabelë dhe me pak gjasa për të mbijetuar.

Shiko ketu ndeshjen FULLSCREEN

SHiko ketu ndeshjen me komentim Arab