Sport

Fulham dhe Manchester United – Drejtpërdrejt (LIVE)

Manchester United e ka rastin për tu futur në top 4 në rast se arrin fitore në udhëtim te Fulham.

Djajtë e Kuq janë në një formë fantastike ku në tetë ndeshjet e fundit në Ligën Premier kanë marrë shtatë fitore dhe një barazim.

Të udhëhequr nga trajneri Ole Gunnar Solskjaer, United synon të triumfojë edhe në Londër përballë Fulhamit.

Ndërkohë skuadra vendase është në kërkim të pikëve të shpëtimit dhe synon t’i befasojë Djajtë e Kuq.

Shiko ketu ndeshjen FULLSCREEN

Linku 2 – Shiko ketu ndeshjen FULLSCREEN