Sport

Frankfurt dhe Borussia Dortmund – Drejtpërdrejt (LIVE)

Eintracht Frankfurt dhe Borussia Dortmund do të takohen sot, ne kuader te Bundesliges.

Frankfurt do të ketë disa mungesa në këtë ndeshje, për dallim nga Dortmund që pritet të ketë formacionin më të mirë në dispozicion.

Dortmund gjendet ne krye te Bundesliges, i ndjekur nga Bayern Munich.

LINKU I DYTE: SHIKIM TE KENDSHEM