Lajme

Fortuna Dusseldorfi dhe Werder Bremen – Drejtpërdrejt (Livee)

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Fortuna Düsseldorf dhe Werder Bremen.

Milot Rashica është titullar në ndeshjen e parë zyrtare për vitin 2020 në Bundesliga, pas pushimit dimëror.

23 vjeçari i Kombëtares së Kosovës do të tentojë ta nisë mbarë vitin e ri dhe të vazhdojë me formën e mirë sikur në pjesën e parë të sezonit, ku shënoi 9 gola dhe dhuroi edhe 3 asiste në 15 paraqitje në të gjitha garat.

Linku 1 – Shiko ketu ndeshjen

Linku 2 – Shiko ketu ndeshjen