Video

Fortuna Dusseldorf dhe Bayern Munich – Drejtpërdrejt (LIVE)

Kampioni në fuqi i Gjermanisë, Bayern Munich është nikoqir i Fortuna Dusseldorfit. Bavarezët kanë udhëtuar drejt Dusseldorfit për hakmarrje, pasi në ndeshjen e parë në nëntor barazuan 3-3 në Allianz Arena.

Bayern kishte epërsi 2-0 dhe 3-1, por në fund Dusseldorf i befasoi duke barazuar në minutën e 90+4 për t’i marrë një pikë.

Vendasit kanë marrë dy fitore në dy ndeshjet e fundit dhe janë të qetë sa i përket rënies, ndërsa Bayerni synon triumfin për të vazhduar garën me Dortmundin për pozitën e parë në tabelë.

Linku 1 – Shiko ketu ndeshjen FULLSCREEN

Linku 2 – Shiko ketu ndeshjen FULLSCREEN

Linku 3 – Shiko ketu ndeshjen FULLSCREEN