Sport

Fiorentina dhe Interi – Drejtpërdrejt (LIVE)

Fiorentina dhe Interi kanë publikuar tashmë formacionet zyrtare për ndeshjen e radhës në Serie A. Nerazzurrët janë mysafirë të ekipit Viola në ndeshjen derbi të javës së 25-të në Serie A, e cila zhvillohet në Artemio Franchi nga ora 20:30.

Skuadra e Luciano Spallettit vjen në këtë ndeshje pas dy fitoreve radhazi dhe synon ta vazhdojë këtë formë të mirë edhe në këtë udhëtim.

Në anën tjetër, edhe Fiorentina është në formë të mirë dhe synon rezultat pozitiv në këtë ndeshje të vështirë në shtëpi.

Shiko ketu ndeshjen FULLSCREEN