Sport

Eintracht Frankfurt dhe Chelsea – Drejtpërdrejt (LIVE)

Eintracht Frankfurt dhe Chelsea do të jenë përballë njëra tjetrës në ndeshjen e parë gjysmëfinale në Ligën e Evropës.

Skuadra gjermane është befasia më e këndshme e këtij edicioni në Ligën e Evropës, duke arritur deri në gjysmëfinale.

Skuadra nga qyteti i bankave do të tentojë të bëjë një tjetër mrekulli, kësaj radhe për ta eliminuar Chelsean.

Londinezët janë favoriti kryesor për ta fituar trofeun, ndërsa do të tentojnë të marrin rezultat të mirë nga ndeshja e parë.

Linku 1 – Shiko ketu ndeshjen FULLSCREEN

Linku 2 – Shiko ketu ndeshjen FULLSCREEN

Linku 3 – Shiko ketu ndeshjen FULLSCREEN

Linku 4 – Shiko ketu ndeshjen FULLSCREEN