Sport

Eibari dhe Barcelona – Drejtpërdrejt (LIVE)

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Eibar – Barcelona. Barcelona do ta luajë ndeshjen e fundit të sezonit larg stadiumit të saj, në udhëtim kundër skuadrës së Eibar.

Skuadra katalane synon fitoren për të falënderuar tifozët e saj për përkrahjen e dhënë gjatë tërë sezonit.

Eibar është pa motive për këtë ndeshje, njësoj sikur Barcelona, dhe luan për prestigj dhe për publikun që do ta përkrahë nga tribunat.

Ndeshja mes Eibar dhe Barcelona luhet me fillim nga ora 16:15.

Linku 1 – Shiko ketu ndeshjen Fullscreen

Linku 2 – Shiko ketu ndeshjen Fullscreen

Linku 3 – Shiko ketu ndeshjen Fullscreen