Sport

Eibari dhe Barcelona – Drejtpërdrejt (LIVE)

Barcelona do të luaj në udhëtim te Eibar në kuadër të javës së nëntë në La Liga.

Skuadra e Ernesto Valverdes është futur në seri të fitoreve ku në tri takimet e fundit kanë marrë maksimumin e pikëve.

Për Barcelonën nuk do të jetë ndeshje e lehtë, pasi edhe Eibar po kalon formë të mirë.

Vendasit në katër takimet e fundit kanë grumbulluar tetë pikë dhe shpresojnë që të ndalin edhe Barcelonën.

Barcelona: Ter Stegen, Roberto, Lenglet, Umtiti, Alba, Busquets, Arthur, De Jong, Suarez, Messi, Griezmann.

Njoftim: Nese ju del ndonje reklame, kthehu mbrapa-back, te ndeshja.

Linku 1 – Shiko ketu ndeshjen

Linku 2 – Shiko ketu ndeshjen me komentim SHQIP

Linku 3 – Shiko ketu ndeshjen