Sport

E pabesueshme: Wilder dhe Fury përfundon ndeshja me barazim (VIDEO)

Ka perfunduar me barazim super ndeshja e boksit ne mes Wilder dhe Fury, pas 12 raundeve. Ndeshja pritet te perseritet perseri, pasi te dyte bokseret thane se e deshironin nje rimeq.

Leave a Reply