Sport

Manchester United dhe AZ Alkmaar – Drejtpërdrejt (LIVEE)

Manchester United e pret AZ Alkmaarin, në ndeshjen e fundit të grupeve në Ligën e Evropës.

Tashmë janë publikuar edhe formacionet zyrtare të kësaj ndeshje.

‘Djajtë e Kuq’ me një fitore eventuale kualifikohet për në turin tjetër me pozitën e parë, pasi kanë një pikë më shumë se ta.

Padyshim se kjo do ishte edhe dëshira e Ole Gunnar Solskjaer – pasi në rast dështimi, Unitedit e pret një short tejet i vështirë.

Më poshtë formacionet zyrtare të të dyja ekipeve, teksa takimi fillon në orën 21:00.

Linku 1 – Shiko ketu ndeshjen

Linku 2 – Shiko ketu ndeshjen

Linku 3 – Shiko ketu ndeshjen