Sport

Dortmund dhe Stuttgart – Drejtpërdrejt (LIVE)

Një fitore në pesë ndeshjet e fundit është bilanci i formës së dobët që po kalon Borussia Dortmund.

Këto rezultate, milionerët do të tentojnë t’i lënë pas dhe të rikthehen te fitoret në ‘Signal Iduna Park’, përballë Stuttgartit.

Ndeshja mes Borussia Dortmundit dhe Stuttgarit fillon nga ora 15:30.