Sport

Dortmund dhe Paderborn – Drejtpërdrejt (LIVE)

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Dortmund – Paderborn.

Borussia Dortmund do të luajë para tifozëve të vet, në kuadër të xhiros së 12-të në Bundesliga.

Kjo ndeshje do t’i jap startin xhiros së 12-të në Bundesliga, me skuadrën e Dortmund që shihet si favorite për t ri pikët.

Ndeshja mes Dortmund dhe Paderborn do të luhet me fillim nga ora 20:30.

Linku 1 – Shiko ketu ndeshjen

Linku 2 – Shiko ketu ndeshjen

Linku 3 – Shiko ketu ndeshjen