Sport

Dereck Chisoran dhe Dillian Whyte – Drejtpërdrejt (LIVE)

Për adhuruesit e sportit të boksit e shtuna ka rezervuar një duel të mirë, bëhet fjalë për Dereck Chisoran kundër Dillian Whyte.

Rivaliteti mes dy boksierëve nga Britania është i madhe dhe ky duel i peshave të rënda pritet të jetë i bukur për t’u parë.

Fituesi mund të ndeshjet pastaj me Anthony Joshuan në Wembley më 13 prill, ku 29-vjeçari do t’i mbrojë titujt IBF, WBA dhe WBO.

Shiko ketu ndeshjen FULLSCREEN

Leave a Reply