Sport

Dereck Chisora dhe Senad Gashi – Drejtpërdrejt (LIVE)

Derek Chisora do të jetë kundërshtari i Senad Gashit të shtunën mbrëma në O2 Arena të Londrës. Boksieri shqiptar ka thënë se në kokën e tij tashmë e ka vizualizuar rënien e kundërshtarit të tij.

“Padyshim që mendoj se mund të triumfoj ndaj Derek Chisoras. E kam vizualizuar këtë meç shumë herë në kokën time”.

Gashi rikthehet në O2 Arena, ku ishte mposhtur nga Carlos Takam pas pesë raundesh që ishte një nga dy humbjet e vetme në karrierën e tij.

Linku 1 – Shiko ketu ndeshjen FULLSCREEN

Linku 2 -Shiko ketu ndeshjen FULLSCREEN