Video

Crystal Palace dhe Manchester City – Drejtpërdrejt (LIVE)

Manchester City do të përballet me Crystal Palace në javën e 34-të në Ligën Premier. Kampionët në fuqi të Anglisë synojnë që të marrin maksimumin e pikëve për të vazhduar garën për titullin e kampionit.

Ndërkohë Palace që është një ekip i papërshtatshëm synon që t’i shkaktojë befasinë skuadrës së Pep Guardiolas.

Dy trajnerët, Roy Hodgson i vendasve dhe Pep Guardiola i mysafirëve tanimë kanë publikuar formacionet zyrtare.

Linku 1 – Shiko ketu ndeshjen FULLSCREEN

Linku 2 – Shiko ketu ndeshjen FULLSCREEN

Linku 3 – Shiko ketu ndeshjen FULLSCREEN

Linku 4 – Shiko ketu ndeshjen FULLSCREEN