Sport

Crystal Palace dhe Liverpooli – Drejtpërdrejt (LIVE)

Liverpooli do të jetë mysafir i Crystal Palace në kuadër të javës së 13-të në Ligën Premier.

Lideri aktual i Ligës Premier synon që të vazhdon serinë e fitoreve dhe të mbetet e pamposhtur edhe pas kësaj jave.

Skuadra e Jurgen Klopp nuk di për humbje këtë edicion, pasi kanë marrë 11 fitore dhe një barazim në 12 javët e para.

Ndërkohë Crystal Palace zë pozitën e 13-të në tabelë me katër fitore, tri barazime e pesë humbje në këtë fillim të kampionatit.

Trajneri Jurgen Klopp e ka lënë në bankën rezervë yllin Mohamed Salah, derisa vendin e egjiptianit e ka zënë Oxlade Chamberlain.

Linku 1 – Shiko ketu ndeshjen

Linku 2 – Shiko ketu ndeshjen

Linku 3 – Shiko ketu ndeshjen

Linku 4 – Shiko ketu ndeshjen