Seriale

Çka ka shpija – Episodi 20 (Video)

Çka ka shpija – Sezoni 5 – Episodi 20 / 28.01.2019.

Çka ka shpija vjen me epizodin 20 te sezonit te 5 me shum surpriza dhe skena te kendshme si qdo epizod tjeter

Çka ka shpija eshte njeri nder serialet vendore me te shikuarat ku per pak koh grumbullon qindra mijra dhe miliona shikime.

Shikim te kendshem ne vazhdim ju lejm me epizodin 20 te ketij seriali te bukur ku mund ta gjeni vetem ne kanalin zyrtar te RTK.